MENU

Calibra Dog Verve GF Adult Small Salmon&Herring 1,2kg

Calibra Dog Verve Adult Small Breed (Salmon & Herring) - kompletné suché krmivo s čerstvým mäsom bez obilnín pre dospelých psov malých plemien s hmotnosťou 1-10 kg.

EAN: 8594062087762 ID: 29814

Cena: €7,77
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 19.6.2022
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 17 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Calibra Dog Verve Adult Small Breed (Salmon & Herring) je kompletné suché krmivo s čerstvým mäsom a bez obilnín. Receptúra ​​je určená pre dospelých psov malých plemien s hmotnosťou 1-10 kg.
Množstvo čerstvého mäsa z lososa v týchto granulách dosahuje výšky 30% a je kombinované s kvalitným proteínom zo sleďov. Krmivo zodpovedá najvyšším požiadavkám na prirodzené stravovanie psa v súlade s jeho fyziologickými potrebami a je zárukou jeho zdravej výživy.
Čerstvé mäso je vysoko výživným zdrojom bielkovín, ktorý sa vyznačuje atraktívnou chuťou, a je vhodné aj pre citlivé zažívanie.
Grain free receptúra ​​je skvele stráviteľná, obsahuje kvalitné zdroje proteínu, ktoré sú z 75% živočíšneho pôvodu, a tiež adekvátne množstvo sacharidov a vlákniny, je teda energeticky starostlivo vyvážená.
Navyše obsahuje unikátnu kombináciu vybraných funkčných aditív. Tento jedinečný mix - Triple active formula zaistí ten správny efekt tejto receptúry.

TRIPLE ACTIVE FORMULA
Ananás - bohatý zdroj minerálov, vitamínov a antioxidantov, obsahuje enzým bromelain. Ten patrí do skupiny proteolytických enzýmov - podporuje trávenie a vykazuje protizápalové účinky.
Kelp (Ascophyllum nodosum) je vynikajúcim zdrojom minerálov a bioaktívnych látok (špeciálne antioxidantov). Prispieva k redukcii tvorby zubného povlaku a kameňa, redukuje zápach z ústnej dutiny. Dlhodobým užívaním pomáha narušiť a redukovať existujúce zubný kameň, ktorý možno ľahšie odstrániť kefkou.
Šípkový plod - zdroj vitamínov (C, E, A, karoteinoidů), flavonoidov, polyfenolov a triterpénov. Má silné antioxidačné účinky a pomáha podporovať imunitu.

Receptúra ​​je bez obilnín, lepku, kukurica, umelých farbív a pridaných konzervantov, GMO.

Zloženie: proteín zo sleďa (32%), čerstvý vykostený losos (30%), zemiaky (12%), hydinový tuk, tekvica (4%), hrášok (4%), sušená jablčná dužina (2%), kvasnice, hydrolyzovaná kuracia pečeň (2%), lososový olej (2%), chaluhy (0,2%, Ascophyllum nodosum), sušené šípky (0,2%), sušený ananás (0,1%) prebiotiká (mannán-oligosacharidy 150 mg / kg, β-glukány 120 mg / kg, frukto-oligosacharidy 100 mg / kg), Yucca schidigera (100 mg / kg).
Analytické zložky: dusíkaté látky 28% hrubý tuk 16% Vláknina 2,5% Popol 8% vlhkosť 10% vápnik 1,2% fosfor 1% sodík 0,7% horčík 0,15% omega-3 mastné kyseliny 0,7 % omega-6 mastné kyseliny 2,3% bielkoviny živočíšneho pôvodu z celkového obsahu bielkovín 75%

Metabolizovateľná energie: 3? 790 kcal / kgRecenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť

                                                           !!!! Zmena overovania internetových platieb kartou od 1. 1. 2021 viac TU !!!