MENU

Eukanuba Dog Breed N. Dachshund jazvečík 2,5kg

Kompletné krmivo pre dospelé jazvečíky od 1 roka. Jazvečík je jedno z fyzicky najvýraznejších plemien. Či už je krátkosrstá, hrubosrstá alebo dlhosrstá, jej predĺžené telo, hrdá hlava a krátke nohy z nej robia niečo jedinečné. Aj pre plemeno jazvečík

EAN: 8710974823124 ID: 3844

Cena: €14,76
Dostupnosť: Nie je skladom
Dátum expirácie: 17.7.2024

Nákupom tohoto produktu získate 30 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Eukanuba Plemeno psov N. Jazvečík
Kompletné krmivo pre dospelé jazvečíky od 1 roka veku.
Jazvečík je jedno z fyzicky najvýraznejších plemien. Či už je krátkosrstá, hrubosrstá alebo dlhosrstá, jej predĺžené telo, hrdá hlava a krátke nohy z nej robia niečo jedinečné. Pre plemená jazvečíkov sú definované aj osobitné požiadavky vzhľadom na ich jedinečnú stavbu tela a povahu. Kvalitu jeho života ovplyvňuje jeho výživa.

Kŕmne vlastnosti:
* Glukosamín a chondroitín sulfát pre zdravé kĺby a pohyblivosť
* L-karnitín pre kontrolu hmotnosti a štíhle svaly
* Prírodná vláknina pre zdravé trávenie a správne vstrebávanie živín
* Vitamín E na podporu imunitného systému

Kŕmne pokyny: Pozri tabuľku na obale.

Zloženie: kuracie mäso (>24 %), kukurica, pšenica, živočíšny tuk, cirok, jačmeň, hydinová múčka, sušená repa, kuracie vnútornosti, sušené pivovarské kvasnice, sušené celé vajcia, chlorid draselný, soľ, rybí tuk, uhličitan vápenatý, hexametafosforečnan sodný, ľanové semeno, DL-metionín, glukozamín hydrochlorid, chondroitín sulfát, fruktooligosacharidy.

Kvalitatívne znaky: bielkoviny 26,0 %, vlhkosť 8 %, tuk 15,0 %, popol 7,5 %, vláknina 2,5 %, vápnik 1,2 %, fosfor 0,9 %, vitamín A 12000 m.I./kg, vitamín D 750 IU/kg, vitamín E (alfatokoferol) 200 mg/kg, L-karnitín 50 mg/kg, betakarotén 1 mg/kg, meď ako síran meďnatý 25 mg/kg, metabolizovateľná energia 4060 kcal/kg.
Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť