MENU

Eukanuba Dog DC Overweight Sterilized 12kg

Kompletné krmivo pre psy s nadváhou od 1 roka.

EAN: 5000174906110 ID: 4038

Cena: €58,09
Dostupnosť: Skladom (9ks)
v piatok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 19.3.2025
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 118 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Eukanuba Dog DC Overweight Sterilized
Kompletné krmivo pre psov s nadváhou od 1 roka.
Obsahuje základné vitamíny a minerály, ktoré váš pes potrebuje.
Správna hmotnosť je kľúčovým faktorom zdravia a pohody vášho psa. Napriek tomu počet psov s nadváhou rastie. Nadváha zvyšuje riziko ochorení, ako sú cukrovka, srdcové choroby a problémy s kĺbmi. Výživa zohráva kľúčovú úlohu pri kontrole hmotnosti. Preto spoločnosť Eukanuba vyvinula krmivo Eukanuba Excess Weight, ktoré pomáha dospelým psom dosiahnuť štíhlu postavu a užívať si aktívne interakcie s ich majiteľmi.
Každý pozná jojo efekt diét. Ľudia menia svoje stravovanie, aby schudli. Keď dosiahnu svoju ideálnu hmotnosť, vrátia sa k starým stravovacím návykom a opäť priberú. Ak si chcete udržať zdravú hmotnosť, musíte dodržiavať účinné návyky. Krmivo Daily Care pre kastrované psy s nadváhou sa riadi rovnakým princípom. Psy sú po kastrácii náchylné na priberanie v dôsledku zmien hladiny hormónov. Dodržiavajte naše odporúčania týkajúce sa kŕmenia, aby ste najprv pomohli svojmu psovi schudnúť, potom so psom cvičte a každý deň podávajte krmivo Daily Care pre psov s nadváhou, po kastrácii, ako súčasť ich stravy na udržanie optimálnej hmotnosti.


Vlastnosti potravín:
* Nízky obsah kalórií
* L-karnitín, prírodný spaľovač tukov
* Optimálne množstvo prírodnej vlákniny
* Bez pridaných umelých aróm
* Bez pridaných umelých konzervačných látok
* Bez pridaných umelých farbív
* Bez pridaných umelých plnidiel

Kŕmny návod: podľa hmotnosti a toho, či pes potrebuje schudnúť alebo si len udržať hmotnosť (pozri tabuľku).
Zloženie: kukurica, kuracie mäso (14 %), pšenica, jačmeň, cirok, rybia múčka, sušená repná dužina, živočíšny tuk, celé sušené vajcia, kuracie vedľajšie produkty, hydinové mäso, sušené pivovarské kvasnice, chlorid draselný, chlorid sodný, ľanové semeno, hexametafosfát sodný, DL-metionín. Kvalitatívne vlastnosti: bielkoviny 19%, vlhkosť 8%, oleje a tuky 9%, popol 6,5%, vláknina 3%, vápnik 1%, fosfor 0,8%, vitamín A 70000 m.I/kg, vitamín D3 900 I/kg, vitamín E (alfatokoferol) 200 mg/kg, meď ako síran meďnatý 20 mg/kg, betakarotén 1 mg/kg, L-karnitín 50 mg/kg.


Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť