MENU

Geloren Aktívna kĺbová výživa pre ľudí 400g 90tbl

Výživový doplnok na kĺby vo forme želé tabliet s vysokým obsahom výživných látok a príchuťou červeného pomaranča.

EAN: 8595163718029 ID: 34498

Tento výrobok se už nepredáva


Popis

Geloren Active bol vyvinutý českými vedcami a lekármi pre ľudí s vyššou záťažou kĺbov a starších ľudí. Obsahuje vysoké množstvo kyseliny hyalurónovej, chondroitín sulfátu, hydrolyzovaného kolagénu, želatíny a vitamínu C, ktoré prispievajú k normálnej tvorbe kolagénu potrebného pre normálnu funkciu kostí a chrupaviek.

Postarajte sa o svoje kĺby, väzy a šľachy!

Vďaka príjemnej chuti Geloren Active si ani neuvedomíte, že ste na správnej ceste k zdravým kĺbom. Konzumácia Gelorenu je odmenou, ktorú si zaslúžite po náročnom dni.

Sila kyseliny hyalurónovej

Kyselina hyalurónová je organická látka, ktorá sa prirodzene nachádza v ľudskom tele. Je súčasťou medzibunkovej hmoty a vo zvýšenej miere sa nachádza v kĺboch, najmä v chrupavke. Vo forme kĺbovej tekutiny zabezpečuje mazanie kĺbových plôch a znižuje nepríjemné trenie. Kyselina hyalurónová je základnou zložkou kvalitnej kĺbovej výživy.

Pôvodná forma želé tabliet

Geloren využíva jedinečné výhody pôvodnej formy želatíny. Tablety sa ľahšie konzumujú, majú príjemnú chuť a obsahujú veľké množstvo želatíny, ktorá je v tele dôležitým zdrojom kolagénu.

Veda pre vaše kĺby

Geloren bol vyvinutý českými vedcami a lekármi, aby mal ideálne zloženie prispôsobené cieľovej skupine. Vďaka tomu má správne vyvážený pomer jednotlivých zložiek v optimálnom množstve. Geloren obsahuje najvhodnejšie varianty zložiek v najvyššej kvalite, čo zaručuje vstrebateľnosť, bezpečnosť a výživovú hodnotu výrobku. Okrem toho je každá vyrobená šarža prísne kontrolovaná a testovaná.

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 3 želé tablety denne po dobu najmenej 3 mesiacov. Odporúčame opakovať 3-krát ročne. V prípade potreby sa môže užívať trvalo. Tento doplnok stravy nenahrádza pestrú stravu.

Hlavné zložky - obsah na dennú dávku

1400 mg želatíny

550 mg hydrolyzovaného kolagénu

280 mg bravčového chondroitín sulfátu

80 mg vitamínu C (100 % referenčnej hodnoty príjmu)

60 mg kyseliny hyalurónovej

Zloženie

Glukózovo-fruktózový sirup, cukor, voda, želatína, hydrolyzát kolagénu, kyselina citrónová, chondroitín sulfát (bravčový), kyselina askorbová, kyselina hyalurónová, aróma (pomaranč), farbivo (E160e). Povrchová úprava kociek želé proti pripaľovaniu (kokosový olej, repkový olej a karnaubský vosk).

Upozornenie: Tento výrobok nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy a deti.