MENU

Pangamin Classic 200tbl vrecko

Doplnok stravy.

EAN: 8595226400229 ID: 19598

Cena: €4,98
Dostupnosť: Skladom (viac než 20ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 30.11.2025
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 11 bonusových bodov


Popis

Pangamín VITALITA 200 a 160 tabliet v balení. Prírodný zdroj vitamínov skupiny B, minerálov, stopových prvkov a cenných bielkovín. Zloženie: jemne sušené pivovarské kvasnice.
 
Tento výrobok získal v roku 1989 prestížne ocenenie "Zlatý koláč" na medzinárodnom agrosalóne Země živitelka PANGAMIN sa vyrába z pivovarských kvasníc sušených postrekom, ktoré vykazujú vysoký obsah a aktivitu vitamínov, enzýmov, stopových prvkov a ďalších biokatalyzátorov. V Pangamine je komplex vitamínov B zastúpený vo vyváženom pomere, ktorý prispieva k udržaniu dobrého zdravia. Keďže obsahuje 50 % ľahko stráviteľných a biologicky vysoko hodnotných bielkovín, je vhodný na rýchlu regeneráciu síl po operáciách, niektorých ochoreniach, zvýšenej fyzickej a psychickej záťaži, športových aktivitách. Jeho prírodné zloženie má priaznivý vplyv na osoby v období rastu a dospievania, pomáha udržiavať zdravé vlasy a pokožku (znižuje výskyt akné).
 
Omedzuje negatívny vplyv zhoršovania životného prostredia. Posilňuje obranyschopnosť organizmu. Blahodarné účinky kvasníc sa využívajú pri rôznych zdravotných problémoch už od staroveku. Vďaka obsahu látok, ktoré sú nevyhnutné pre obnovu buniek nášho tela, je PANGAMÍN jedným z najdôležitejších doplnkov stravy. Vitamíny, minerály, stopové prvky, bielkoviny a množstvo ďalších látok obsiahnutých v kvasniciach treba vnímať ako biologický komplex, ktorý napriek niekedy pomerne nízkemu obsahu účinných látok v prípravku tvorí protiváhu mnohým multivitamínovým prípravkom. Tieto prvky svojou prirodzenou interakciou niekoľkonásobne zvyšujú svoju užitočnosť pre ľudský organizmus. Prípravky s obsahom pivovarských kvasníc ponúkajú to najlepšie zo súčasného sortimentu výživových doplnkov. Biologicky cenné dusíkaté látky (bielkoviny, cerevisín, zymokaseín, nukleoproteíny, glutatión, esenciálne aminokyseliny) sú prirodzenými zložkami sušených pivovarských kvasníc.
 
Glycidy (esp. glykogén, ribosa, desoxyribosa) Lipidy (nenasýtené mastné kyseliny, esp. kyselina linolová a linolová, označované ako vitamín F). Fosfatidy a steroly (lecitín, kefalín, er;sterol a steroly podobné pohlavným hormónom). Minerálne látky (Ca, P, K, Mg, Na) Stopové prvky (Fe, J, Cu, Zn, Mn atď.) Vitamíny (tiamín - B1, riboflavín - B2, pyridoxín - B6, niacín - B3, kyselina listová, kyselina pantoténová - B5, kyselina p-aminobenzoová, kyselina pangamová - B15, kalciferol - D, cholín, kobalamín - B12). Enzýmy zo skupiny hydrolýzy aj desmolázy. Iné biologicky aktívne látky (biotín - H, inozitol, antianemický faktor, glykokiníny, cytochróm, melanínové pigmenty atď.).

***Objednávky vytvorené do 14 hodiny doručujeme nasledujúci pracovný deň***