MENU

Granule seniori (od 7 rokov)

Vybrať značku

Radiť: východzie | od najlacnejšieho | od najdrahšieho | podľa abecedy

Hmotnosť (Kg):
 
Cena (€):


V tejto kategórii nájdete krmivo špeciálne navrhnuté pre staršie psy. Ponúkame široký výber granúl od renomovaných značiek, ktoré sú známe svojou kvalitou a spoľahlivosťou. Medzi naše ponúkané značky granúl pre starších psov patrí Barking Heads, Taste of the Wild, Acana, Carnilove, Brit, Calibra a mnoho ďalších. Každá z týchto značiek prináša granule vyvinuté s ohľadom na potreby starších psov a ich špecifické požiadavky na výživu.

Môžete si vyberať medzi granulami pre starých psov s vysokým podielom mäsa, holistickými (bez obilnín), superprémiovými alebo prémiovými granulami. Pre uľahčenie výberu ponúkame aj členenie psích granúl podľa veľkosti plemena (malá, stredná, veľká), aby bolo možné zvoliť granule presne zodpovedajúce potrebám Vášho psa.

Naše granule pre staršie psy sú starostlivo navrhnuté tak, aby poskytovali všetky potrebné živiny pre zdravý a šťastný život Vášho psa v pokročilom veku. Sú bohaté na kvalitné bielkoviny, vitamíny a minerály, ktoré podporujú imunitný systém, zdravie kostí a kĺbov a celkovú pohodu Vášho psa v jeho zlatých rokoch.

Prezrite si našu širokú ponuku granúl pre staršie psy a vyberte tú najlepšiu voľbu pre Vášho verného spoločníka. Pokiaľ máte akékoľvek otázky alebo potrebujete poradiť s výberom, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre Vás, aby sme zaistili, že Váš starší pes bude mať to najlepšie, čo si zaslúži vo svojich pokročilých rokoch.