MENU

Hill's Canine Dry Adult Metabolic+Mobility 12kg

Dva problémy. Jedno krmivo. Klinická diéta pre psov, ktorí majú problémy s hmotnosťou, kĺbmi alebo oboma. (Suché krmivo s kuracím mäsom)

EAN: 0052742000633 ID: 13021

Tento výrobok se už nepredáva

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Dva problémy. Jedno krmivo. Klinická diéta pre psov, ktorí majú problémy s hmotnosťou, kĺbmi alebo oboma. (Suché krmivo s kuracím mäsom)

HILLS CANINE METABOLIC-MOBILITY - Špeciálne krmivo pre dospelých psov, ktoré poskytuje starostlivosť o kĺby a zároveň reguluje hmotnosť.88 % psov kŕmených touto diétou dokázalo v domácom prostredí schudnúť za dva mesiace a za 21 dní sa u nich zlepšil pohyb - chôdza, beh a skákanie.

Kŕmením Hills canine adult Metabolic + Mobility pomáhate prerušiť rozvoj osteoartrózy a môžete nahradiť doplnky s glukozamínom a chondroitínom. Aktivuje sa prirodzená schopnosť tela spaľovať prebytočný tuk a využívať kalórie. Pokračujúce podávanie zabraňuje opätovnému nadobudnutiu hmotnosti po programe na zníženie hmotnosti. Potom je potrebné upraviť množstvo krmiva, aby sa udržala ideálna hmotnosť. Obsiahnutá rozpustná a nerozpustná vláknina zaisťuje pocit sýtosti, kontrolu chuti do jedla a lepší energetický metabolizmus. Spaľovanie tukov sa zlepšuje, aby sa udržala svalová hmota a zmiernila bolesť kĺbov a iných častí pohybového aparátu.

Zloženie:

Pšenica, kukuričná lepková múčka, hrachová múčka, ľanové semienko, kuracie (11 %) a morčacie mäso, vnútornosti, paradajkové výlisky, celulóza, sušená repná dužina, rybí tuk, kokosový olej, minerálne látky, L-lyzín, DL-metionín, sušená mrkva, bravčová chrupavka (zdroj chondroitín sulfátu), taurín, hydrolyzát ulity kôrovcov (zdroj glukozamínu), stopové prvky a betakarotén.

S prírodným antioxidantom (zmiešané koenzýmy).Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť