MENU

Hill's Canine Dry Adult Small Mini kuře+krůta 1,5kg

Suché, komplexné krmivo pre plnohodnotné a zároveň vyvážené stravovanie psov menších plemien s preferencií menších granúl.

EAN: 0052742282114 ID: 8030

Tento výrobok se už nepredáva

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Kompletné krmivo pre dospelých psov malých a trpasličích plemien, s vysoko kvalitné kuracie bielkovinou pre podporu svaloviny a životne dôležitých orgánov. S prídavkom klinicky preukázaných antioxidantov, kvalitných bielkovín a omega-3 mastných kyselín. Zachováva zdravie vitálnych orgánov vďaka kontrolovanej hladine sodíka a fosforu. Vysoko stráviteľné a kvalitné suroviny zaisťujú ideálnu absorpciu živín a lahodnú chuť. Veľkosť granúl je adekvátny k malým tlamičkám Vašich psíkov.

V spolupráci s viac ako 150 veterinárovi, odborníkmi na výživu a vedeckými pracovníkmi v oblasti potravinárstva z celého sveta, Hill 'neustále zavádza novinky a tým zaisťuje použitie zložiek najvyššej kvality a optimálne vyváženie živín podľa veku, rasy a zdravotného stavu konkrétneho zvieraťa. V meste Topeka prevádzkujú vlastné výskumné centrum a vďaka dlhodobým investíciám do vzdelávania, technológií a vedeckého výskumu dokázali vyvinúť špičkové zloženie stravy a nesmierne širokú škálu klinicky overených produktov pre choré zvieratá, zvieratá vystavená riziku ochorenia, aj zdravé zvieratá.

Zloženie: Sušené kuracie a morčacie mäso (kura 34%; morka 4%, hydina spolu 51%), kukurica, pšenica, mletá ryža, živočíšny tuk, ochucovadlo, rastlinný olej, minerály, ľanové semienko, paradajkové výlisky, špenátový prášok, dužina z citrusov, výlisky z hroznového vína, viatmínov, stopové prvky, taurín a beta-karotén. Prirodzene konzervované zmesou tokoferolov a kyselinou citrónovou.

 


Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť