MENU

Specific CJD Joint Support 4kg

Diétne vlhké krmivo pre psov.

EAN: 5701170110944 ID: 29559

Cena: €34,64
Dostupnosť: Skladom (3ks)
v utorok u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 16.12.2021
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 75 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

 Vlastnosti a charakteristika krmivá
Jedinečne vysoká hladina omega-3 mastných kyselín, EPA a DHA podporujúce zdravú funkciu a pohyblivosť kĺbov.
Omega-3 mastné kyseliny sú získavané z rybieho tuku a preformované kyseliny EPA a DHA majú okamžitý priaznivý účinok.
Kompletná a vyvážená diéta s nízkym obsahom energie uľahčuje udržanie optimálnej telesnej hmotnosti a tým aj zdravých kĺbov. Obsiahnutý L-karnitín stimuluje spaľovanie tukov a uchovanie svalovej hmoty.
Prírodné glukosamín a chondroitín pre podporu zdravých kĺbov. Vysoký obsah antioxidantov neutralizuje voľné radikály v kĺboch. Správnu funkciu kĺbov podporuje tiež vysoký obsah mangánu, ktorý je kofaktorom syntézy proteoglykánov.
Doplňujúce informácie
Diéta obsahuje psyllium, čo je rozpustná vláknina tvoriaci gél, schopná absorbovať mnohonásobné množstvo tekutiny, ktorá priaznivo ovplyvňuje správne fungovanie tráviaceho traktu.
Nadváha kladie ďalšiu záťaž na pohybový aparát. Preto je dôležité monitorovať telesnú hmotnosť a kondíciu psa a upravovať kŕmnu dávku tak, aby hmotnosť bola stále ideálne.
Substitúcia mastných kyselín prítomných v bunkových membránach z EPA a DHA obsiahnutých v diéte SPECIFIC ™ CJD Joint Support vyžaduje čas. Z tohto dôvodu môže trvať 6-12 týždňov, než sa vplyv diéty plne prejaví.
SPECIFIC ™ CJD Joint Support je balený v dusíkovej atmosfére, ktorá chráni vysoké hladiny EPA a DHA v produkte.

zloženie
Pšenica, ryža, biela rybia múčka, prášková celulóza, rybí olej, kukuričný proteín, vajcia, hydrolyzovaný kurací proteín, repná dreň, antarktický krill, vitamíny a stopové prvky, minerálne látky, hydrolyzované škrupiny kôrovcov (zdroj glukozamínu), psyllium, olej z boráku lekárskeho, hydrolyzované kuracie chrupavky (zdroj chondroitínu), L-karnitín. Antioxidanty: BHA, BHT. Neobsahuje syntetické farbivá a ochucovadlá.


Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť

Doručenie až domov službou PPL len za 4,9 Euro!!!