MENU

Trovet pes IPD Hypoalergenic 3kg

Je to špeciálne krmivo pre dospelých psov s potravinovou citlivosťou.

EAN: 8716811030311 ID: 17648

Cena: €30,73
Dostupnosť: Skladom (2ks)
zajtra u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 3.6.2023
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 63 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia


Popis

Jedná sa o špeciálne krmivo pre dospelých psov s potravinovou citlivosťou. Vek psa: Dospelý, Senior, Veľkosť plemena: Miniatúrne do 5 kg, Veľké a obrie nad 25 kg, Stredné 10-25 kg, Malé 5-10 kg, Veterinárna diéta: kožné problémy, gastrointestinálne problémy

.

Zloženie je založené na jedinom zdroji živočíšnych bielkovín ( larvy Hermetia illucens harrow ) a jedinom zdroji sacharidov ( zemiaky ), aby sa predišlo imunologickým reakciám alebo neimunologickým reakciám vo forme kožných a/alebo tráviacich porúch.

Hmyz použitý pri príprave tohto krmiva je udržateľným zdrojom bielkovín. Keďže jediným zdrojom sacharidov v recepte sú zemiaky, jedlo neobsahuje žiadne obilniny. Táto diétna potravina obsahuje len prírodné antioxidanty.

V krmive sa nepoužívajú všetky zložky pochádzajúce z lariev BSF. Pred spracovaním lariev na krmivo sa z nich odoberá veľká časť tuku. Po extrakcii získame jedlo s vysokým obsahom bielkovín. Múčka sa zmieša s ďalšími zložkami a spracuje sa na kompletné hypoalergénne krmivo pre dospelé psy.


Zloženie.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť