MENU

Vitamíny a minerály

Vybrať značku

Radiť: východzie | od najlacnejšieho | od najdrahšieho | podľa abecedy

Hmotnosť (Kg):
 
Cena (€):


V kategórii Zdravie a kondícia psov na e-shope Dobrá Miska nájdete široký výber doplnkov výživy, ktoré sú zásadné pre podporu optimálneho zdravia a vitality Vašich psích spoločníkov. Moderný životný štýl a rôzne externé faktory, ako je nevhodná strava, znečistené životné prostredie a stres, môžu mať negatívny vplyv na zdravie a kondíciu psov. Vďaka našej starostlivo vybranej ponuke vitamínových a minerálnych doplnkov môžete týmto vplyvom čeliť a zaistiť Vášmu psovi to najlepšie pre jeho zdravie.

Ponúkame vitamíny pre psy, ktoré podporujú zdravie srsti, kĺbov a zubov, rovnako ako celkovú imunitu a vitalitu. Medzi kľúčové vitamíny patrí vitamín A pre zdravé videnie a imunitnú funkciu, vitamíny skupiny B pre energetický metabolizmus a zdravie nervového systému, vitamín C ako silný antioxidant, vitamín D pre podporu kostí a svalov, vitamín E pre ochranu buniek a vitamín K pre zrážanlivosť krvi.

Okrem vitamínov ponúkame aj množstvo minerálov pre psov, ktoré sú nevyhnutné pre riadnu funkciu organizmu a podporu zdravého rastu. Minerály ako vápnik, fosfor a horčík prispievajú k pevným kostiam a zubom, zatiaľ čo železo, zinok a meď podporujú imunitný systém a celkové zdravie.

Pre psov, ktorí majú špecifické potreby alebo sú vystavení väčšiemu fyzickému zaťaženiu, ponúkame aj špecializované doplnky, ako sú doplnky pre kĺby psov, ktoré obsahujú glukosamín, chondroitín a ďalšie látky podporujúce zdravie a flexibilitu kĺbov.

Výber správneho doplnku stravy je kľúčový na udržanie zdravia a vitality Vášho psa. Odporúčame konzultovať výber doplnkov s veterinárom, aby boli zohľadnené individuálne potreby a zdravotný stav Vášho psa. Preskúmajte našu ponuku na Dobrá Miska a objavte, ako môžete podporiť zdravie a kondíciu Vášho psieho kamaráta pomocou kvalitných doplnkov výživy.