MENU

DESINF dezinfekční přípravek 1000 ml

Dezinfekčný liehový prípravok s jemnou vôňou tymiánu

ID: 30576

Cena: €18,08
Dostupnosť: Skladom (2ks)
zajtra u vás

Platí iba u prepravnej spoločnosti Geis a pri platbe v hotovosti alebo PayU

Dátum expirácie: 30.11.2023
+ - ks

Nákupom tohoto produktu získate 39 bonusových bodov

Ako sú zákazníci spokojní s týmto produktom? Recenzia

DESINF dezinfekční přípravek 1000 ml

  • Novinka

Popis

Tekutý dezinfekčný prípravok
pre dezinfekciu plôch a povrchov: baktericídne, fungicídne a levurocidní efekt v podmienkach vyššieho znečistenia pre použitie v potravinárstve, priemysle, v domácnostiach a verejných priestoroch
pre hygienickú dezinfekciu rúk
odporúčame aplikovať pomocou rozprašovača

Dezinfekcia plôch a povrchov: aplikujte neriedený, aby boli povrchy dostatočne pokryté, nechajte pôsobiť 60 s v podmienkach nízkeho znečistenia, 5-15 min v podmienkach vyššieho znečistenia, neoplachujte.
Dezinfekcia rúk: aplikujte neriedený, rozotrite po pokožke v množstve cca 3 ml a nechajte pôsobiť 30 s, raz zopakujte, neoplachujte (účinok spĺňa STN EN 1500). Pri častej aplikácii je potrebné používať prípravky pre starostlivosť o kožu rúk, vysušuje pokožku.
Tento dezinfekčný prípravok je tiež vhodným na ošetrenie všetkých chovateľských priestorov, pelechov, pomôcok i zvieracích hračiek.

Tip:
Dezinfekčný prípravok dezinfekcie sa osvedčil aj v boji s alergiou na roztoče. Tí sa, ako je známe, môžu v obrovskom množstve nachádzať v posteliach, gaučoch a zvieracích pelíšcích, kde majú vynikajúce životné podmienky. Prípravkom ošetríme celú plochu a zakryjeme prikrývkou. Vykonávame 2x týždenne.

Obsahuje účinnú látku: Etanol (CAS 64-17-5 v koncentrácii 75 g / 100 g)

Prvá pomoc: Pri nady'chání: Dopravte postihnutého na čerstvy' vzduch a zaistite tělesny' aj duševný pokoj. Zabráňte prechladnutiu. Ak pretrváva dráždenie, vyhľadajte lekársku pomoc.
Pri zasiahnutí očí: Dôkladne vyplachujte postihnuté oko velky'm množstvom vody smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu, a to aj pod viečkami. Pri pretrvávajúcich problémoch privolajte lekársku pomoc. Pri požití: Dôkladne vypláchnite ústa velky'm množstvom vody. Vyvolajte zvracanie. Vyhľadajte lekársku pomoc. Najdôležitejšie akútne a oneskorené príznaky a účinky: Oči: Môže spôsobiť začervenanie. Pri dlhodobom vdychovaní môže vyvolať nevoľnosť, vracanie, bolesť hlavy. Produkt rozkladu (etanol) pôsobí podľa údajov literatúry dráždivo na sliznice, mierne dráždivo na pokožku, odmasťuje pokožku a pôsobí narkoticky. Pokyny ty'kající okamžitej lekárskej starostlivosti a osobitného ošetrenia: V prípade, že príznaky akéhokoľvek zasiahnutia (napr .: podráždenia) vyvolaného kontaktom s týmto vy'robkem po poskytnutí prvej pomoci nevymiznú, vyhľadajte lekársku pomoc. Pri expozícii, pri dy'chacích ťažkostiach alebo ak sa necítite dobre okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM, Limbová 1, Praha, tel. +420 224 919 293 alebo lekára.Recenzia

Chcete tento produkt hodnotiť?

Musíte sa prihlásiť